www.ukrprog.com.ua about news contact Заходьте в новий, зручний,
інтернет-магазин
UkrProg.com
Новини

home write letter
Розділи
  Як купити?
  ЧаПитання
  Акції
  Знижки
  Новинки CD DVD
  Атлантік-рекордс
  Нова школа
  ІПІТ
  Сорока Білока
  Вундеркінд з пелюшок
  Програми на CD
  Дистрибутиви
  Музичні
  Аудіокниги
  Книги для дітей
  Книги
  Е-книги
  Розсилка новин
  Послуги
  Відправ другу
  Наш банер
  Книга відгуків
  Корисні лінки
  Мапа сайту
  Пошук на сайті
  Translate
Rambler`s Top100
Бланк замовлення
  Формат Excel
  Формат Zip
  Зручне замовлення CD DVD

Код кнопки
www.ukrprog.com.ua/

Про нас.

   Доброго ранку! Щиро вітаємо усіх відвідувачів нашого сайту!

  Наша мета - створення та розповсюдження україномовного програмного забезпечення під різні операційні системи. Тобто програм, в яких меню, тексти, розмова в основному ведеться українською мовою. Нажаль зараз є велика проблема у популяризації українського софту. Дуже мало програм для навчання дітей та підлітків. Мало дистрибутивів з підтримкою української мови, або є напівперекладені. На цьому сайті представлені україномовні програми. Можливе представлення іншомовного програмного забезпечення, якщо воно дійсно того заслуговує. Також проблемою для України є дуже мала кількість книжкових видань, які друкуються українською мовою.
  Кажуть, що "не хлібом єдиним" маємо жити. Та часто справді матеріальні проблеми настільки затягують у свої тенета, що мимоволі починаєш забувати: твоє духовне єство також потребує поживи! Далебі, прикро, що один із наріжних каменів духовного розвитку - книжка, а особливо українська, та ще й високоякісна. Ми пропонуємо книги українських видавництв і в основному українською мовою.

  Це інтернет-магазин в якому Ви знайдете ліцензійну продукцію. В переліку є навчальні, ігрові українські програми, Дистрибутиви Linux та програми для них на CD, українські книги. Ми представляємо торгову марку -- Сорока Білобока™. Це навчальні та ігрові комп’ютерні програми для дітей різного віку на компакт-дисках. Серед книговидань ми представляєм в інтетнеті видавництво "Євросвіт".

  На жаль, не всі комп`ютерні ігри, які є на сучасному українському ринку спрямовані на розвиток дитини. А ми хочемо, щоб наші діти виростали розумними та обдарованими особистостями. Розробники цих навчальних програм керувались основним принципом навчання дошкільнят та молодших школярів: навчання, поєднане з грою. Звук до дисків записується на високоякісному студійному обладнанні, що гарантує високу якість їхнього звучання.

  Ознайомитися з компакт-дисками можна на сторінці Програми на СD, з книжковими виданнями в розділі Книги. Де Ви знайдете їхній детальний опис та ціни. Взнати про умови купівлі можна на сторінці Як купити?. Відправити замовлення можна на адресу, яка вказана в розділі Контакти. Якщо Ви хочете дізнаватись про новини, які будуть з`являтися у нас, можете підписатися на розсилку новин у правому верхньому куті екрану, або у розділі Розсилка новин..

  На цьому сайті Ви можете замовити, або безкоштовно завантажити програми, Електронні книги (e-Books).

  З побажаннями, ідеями та пропозиціями просимо писати на нашу електронну адресу, яка наведена в розділі Контакти. Там також є форма для відправлення повідомлення з сайту не відкриваючи поштову програму. Якщо Вас цікавить співпраця завітайте на сторінку Послуги, або подайте свої пропозиції і розділі Контакти.

  Такий дизайн, без "тяжкої" та flash графіки, розроблений для того щоб Ви, Шановний відвідувач, не тратили свій інтернет-час на їх завантаження. І швидко отримали необхідну інформацію.

 

Відкрито новий зручний інтернет-магазин UkrProg.com.

Можливість оплати через Приват24.

Оплата картами
Visa MasterCard.

Подяка рекординговій компанії "Атлантік" м. Київ Ознайомитись можна на сторінці Програми.


Друзі
  Дошка оголошень
  free.ukrprog.com.ua
  Е-книга.com.ua
  www.getbymail.com
  www.apserver.org.ua
  kts-osvita.org.ua
  Математика для шкіл