www.ukrprog.com.ua about news contact Заходьте в новий, зручний,
інтернет-магазин
UkrProg.com
Новини

home write letter
Розділи
  Як купити?
  ЧаПитання
  Акції
  Знижки
  Новинки CD DVD
  Атлантік-рекордс
  Нова школа
  ІПІТ
  Сорока Білока
  Вундеркінд з пелюшок
  Програми на CD
  Дистрибутиви
  Музичні
  Аудіокниги
  Книги для дітей
  Книги
  Е-книги
  Розсилка новин
  Послуги
  Відправ другу
  Наш банер
  Книга відгуків
  Корисні лінки
  Мапа сайту
  Пошук на сайті
  Translate
Rambler`s Top100
Бланк замовлення
  Формат Excel
  Формат Zip
  Зручне замовлення CD DVD

Код кнопки
www.ukrprog.com.ua/

Навчальні програми на CD

Для дітей Шкільні Нова школа Інші
             [1-5] [6-10] [11-15] [16-20] [21-25] [26-30] [31-35] [36-40] [наст]

Дитяча колекція. Земля та Всесвіт.

   Привіт, друже!
   Попереду нова пригода! Сьогодні у нас із Тобою багато справ. Спочатку полетимо за межі нашої галактики, щоб побачити, як зароджується нова зірка, потім трішки покружляємо Сонячною системою. Нам слід вчасно повернутися на Землю, щоб встигнути на потяг у доісторичні часи. Ми побачимо, як кипіла поверхня Землі після створення планети, як на ній поволі зароджувалося й розвивалося життя, познайомимося із першими представниками роду людського.
   Далі ми повернемося у теперішні часи, щоб Білочка розповіла Тобі про те, чим цікавий кожен із континентів, пояснила, що впливає на погоду та чому деякі гори пологі, а інші скелясті. Ти дізнаєшся багато цікавого про рослин-хижаків, найшвидших тварин, найвищі дерева та про інших рекордсменів у світі природи. Будь уважним! Не забувай, що наприкінці кожного з восьми рівнів на Тебе чекає випробування.
   Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина сприймала навколишній світ об’ємно, розуміла, що у ньому все взаємопов’язане: зорі, рослини, вітри, океани, мікроорганізми ... І водночас, не проти, щоб вона весело й корисно провела свій час. Тоді ця навчальна програма саме для Вас. Усі відомості подані у простій цікавій формі. Текст насичений дивовижними фактами із життя навколишнього світу.
   Диск розроблений для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

sar_zemla_vsesvit.jpg

  Ціна диска - - грн.


Детальніше

Дитяча колекція. Винаходи та відкриття.

   Продовження серії навчальнo–ігрових програм «Дитяча колекція».
   Чи знаєте Ви, що перший підводний човен збудували наші винахідливі козаки? А чи здогадуєтеся, скільки важив перший мобільний телефон? Чи чули Ви коли-небудь про величезні перші порохотяги, якими можна було користуватися лише на вулиці?
   Цей диск допоможе поглянути на всі речі, що Вас оточують, іншими очима. Адже після прослуховування розповідей Білочки Ви дізнаєтеся, як з’явилися сірники, телефон, радіо, телевізор та інші предмети. Почуєте, з чого була зроблена перша зубна щітка, дзеркало, ковзани, бритва…
   Вимогливий, але добрий Вовк Панас перевірить вашу уважність тестами і, як завжди, розважить ребусами, мультиком, кросвордом та іншими цікавинками.
   Диск розроблений для учнів молодшого та середнього шкільного віку.

sar_vynahody.jpg

  Ціна диска - - грн.


Детальніше

Дитяча колекція. Мандрівники та невідомі землі.

   Школа Вовка Панаса пропонує вам новий диск «Мандрівники та невідомі землі» із серії навчально-ігрових програм «Дитяча колекція». Диск розрахований на дітей до 13 років, а також на всіх, хто цікавиться історією географічних відкриттів, біографіями визначних мандрівників та географією материків.
   Разом із двома вже знайомими друзями — Вовком Панасом та Професором Касею — ви відправитеся у чарівну мандрівку найвіддаленішими куточками нашої планети. На власні очі зможете побачити, як вперше європейська нога Колумба ступила на материк Америку, познайомитеся з місцевим населенням, їхньою культурою, письмом. Ви матимете унікальну можливість спостерігати за чудернацькими тваринами та екзотичними рослинами. Та, безперечно, найцікавішою мандрівкою стане політ у космос, під час якої ви зможете побачити зворотний бік Місяця та поверхню Марса.
   Є можливість прослухати усі теоретичні тексти, а після кожного розділу вас чекає іспит на уважність. Мандрівка не буде сумною, адже на шляху траплятимуться ребуси, кросворди, загадки.
   Тож удачі на нелегкому, але захоплюючому шляху.

sar_mandrivnyky.jpg

  Ціна диска - - грн.


Детальніше

Дитяча колекція. Доісторичний світ.

   Сьогодні великий день, бо ми з Вами вирушаємо у далеку і небезпечну мандрівку в машині часу. Ми відправляємося у найдавніші часи, коли на Землі ще не було машин, будинків і людей. Тоді планетою ходили великі монстри-динозаври, а в степах, біля боліт, бігали птахи-велетні, які їли коней. Сьогодні ми дізнаємося: як і коли з’явилася наша планета, чому риби вилізли на берег і що з ними трапилося після цього. Ми опинимося в гостях у найстрашніших істот, які будь-коли жили на Землі: тиранозавра, шаблезубого тигра і гігантської акули. Разом з тим дізнаємося, які створіння повернулися з доісторичних часів у наші дні і живуть на планеті поряд з нами й теперішніми тваринами.
   Диск «Доісторичний світ» пропонує Вам помандрувати до витоків життя на Землі. Цього разу ми подамося в ті часи, коли планетою бігали велетенські ящірки, а в морях, поряд із гігантськими акулами, плавали водяні дракони — іхтіозаври. Ми дізнаємося, як і коли з’явилися динозаври, чим вони харчувалися, які з них були найбільшими, чому всі вони вимерли. У диску йде мова про доісторичні часи, коли Земля була зовсім іншою.
   Вимогливий, але добрий Вовк Панас перевірить Вашу уважність тестами і, як завжди, розважить ребусами, мультиками, кросвордами та іншими цікавинками.
   Диск розроблений для учнів молодшого та середнього шкільного віку.

sar_doistorychnyy_svit.jpg

  Ціна диска - - грн.


Детальніше

Дитяча колекція. Світ ремесл.

   Привіт, друже!
   Я, Вовк Панас, та моя помічниця Білка Сопілка знову завітали до Тебе у гості, аби запросити у ще одну цікаву мандрівку. Але ця подорож незвичайна, тож прошу постався до неї серйозно, бо, можливо, від сьогоднішньої уважності залежить все Твоє майбутнє. І я не перебільшую. Сьогодні ми з Білочкою не лише розповімо історію зародження ремесел, не лише відкриємо таємниці того, як і хто виготовив усе, що Тебе оточує, але й допоможемо Тобі визначити, у яких професіях зможеш досягти значних успіхів. Тож будь уважним і відповідальним. І не переживай, незважаючи на усю серйозність цієї мандрівки, я не залишу тебе без мультиків, ігор та інших розваг.

sar_svit_remesel.jpg

  Ціна диска - - грн.


Детальніше
             [1-5] [6-10] [11-15] [16-20] [21-25] [26-30] [31-35] [36-40] [наст]
Для дітей Шкільні Нова школа Інші
На сторінці Як купити? описано подробиці і способи отримання і оплати.
Завантажити бланк замовлення з повним переліком. У форматі Excel.
Завантажити бланк замовлення з повним переліком. У форматі ZIP.
Інтерактивне замовлення в інтернет-магазині UkrProg.com.

Відкрито новий зручний інтернет-магазин UkrProg.com.

Можливість оплати через Приват24.

Оплата картами
Visa MasterCard.

Подяка рекординговій компанії "Атлантік" м. Київ Ознайомитись можна на сторінці Програми.


Друзі
  Дошка оголошень
  free.ukrprog.com.ua
  Е-книга.com.ua
  www.getbymail.com
  www.apserver.org.ua
  kts-osvita.org.ua
  Математика для шкіл